pożyczki ekspresowe Eden Finance kontakt telefoniczny kontakt z nami Pożyczka od Eden Finance klienci Eden Finance

Ekspresowa pożyczka

Wielu Polaków zmaga się z codziennymi problemami finansowymi dotyczącymi comiesięcznych opłat, niespodziewanych wydatków oraz inwestycji. Osoby zamieszkujące Ciechanów, które znalazły się w podobnych sytuacjach mogą skorzystać z wygodnej pożyczki gotówkowej od Eden Finance. Nasza firma w ramach Pakietu Gotówka daje możliwość szybkiej poprawy zasobności Twojego portfela bez ryzyka i skomplikowanych procedur kredytowych. Aplikować o pożyczkę do domu w Ciechanowie mogą osoby, które ukończyły 18 lat i  potrzebują szybkiej gotówki, w tym osoby pracujące, renciści, emeryci, rolnicy oraz wszyscy, którzy nie mają czasu na przechodzenie długotrwałych procedur kredytów bankowych.

Choć ofert pożyczek typu “chwilówka Ciechanów” i “pożyczka bez BIK” jest bardzo dużo zarówno w internecie, jak i w lokalnej prasie to warto mądrze wybrać gdyż prywatni pożyczkodawcy i parabanki nie zawsze działają  uczciwie. Nasza firma proponuje alternatywę - ekspresową pożyczkę gotówkową.

Pożyczka w Ciechanowie

Korzystając z oferty pożyczki gotówkowej do domu dostępnej na terenie Ciechanowa i okolic mają Państwo gwarancję rozpatrzenia wniosku w 15 minut, rozłożenia długu na dogodne raty, stałej kwoty spłaty i opieki naszego Doradcy Klienta.

 

Eden Finance to pozabankowa instytucja pożyczkowa udzielająca pożyczek na dowód w Ciechanowie i na terenie powiatu ciechanowskiego przy minimum formalności.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem gotówki do domu na terenie Ciechanowa, to dobrze trafiłeś/aś. Wystarczy że zadzwonisz na infolinię pod nr 797 705 110 lub na ten sam numer wyślesz SMS o treści TAK. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej www.edenfinance.pl, a nasz Doradca Klienta skontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie, a Twoja ekspresowa pożyczka przy pozytywnym rozpatrzeniu wniosku już tego samego dnia będzie do Twojej dyspozycji.

pożyczka ciechanów gotówkowa

Pożyczka na dowód w Ciechanowie - wymagania

Otrzymanie szybkiej gotówki w Ciechanowie do 6 000 złotych jest takie łatwe, gdyż od Naszych Pożyczkobiorców z powiatu ciechanowskiego nie wymagamy historii kredytowej. Aby uzyskać pożyczkę wystarczy kopia dowodu osobistego, zaświadczenie o dochodach lub przyznaniu renty/emerytury oraz poprawnie wypełniony wniosek, który do twojego domu dostarczy Nasz Przedstawiciel.

Dlaczego pożyczka ekspresowa od Eden Finance?

pożyczka na dowód

wystarczy
dowód
osobisty

szybka dostawa gotówki

gotówka
w jeden
dzień

zaufana i pewna firma

zaufanie
tysięcy
klientów

bezpieczna pożyczka

bezpieczeństwo

 niska rata przy pożyczce gotówkowej

rata
niższa
niż myślisz

nagrody za pożyczki

pożyczaj
gotówkę
i odbieraj
nagrody

Korzystanie z pożyczki gotówkowej nie musi obciążać Twojego budżetu domowego, zapoznaj się z naszymi poradami: Jak bezpiecznie wziąć pożyczkę gotówkowa?

© 2012-2016 Eden Finance Spółka z o.o.,wpisana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000161801,
zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 524-275-44-78.