pożyczki ekspresowe Eden Finance kontakt telefoniczny kontakt z nami Pożyczka od Eden Finance klienci Eden Finance

Pozabankowa pożyczka Płock

Jeżeli musisz pilnie podreperować domowy budżet lub wierzyciele wymagają niezwłocznej spłaty zaległości - pożyczka gotówkowa na raty może okazać się rozwiązaniem Twoich problemów. Teren powiatu płockiego i miasta Płock objęty jest działaniem naszej instytucji finansowej Eden Finance więc w takich i podobnych sytuacjach możesz uzyskać pomoc finansową w formie ekspresowej pożyczki. Jest to bezpieczna i optymalnie dobrana pożyczka będąca alternatywą dla ofert typu “chwilówka Płock” i “pożyczka bez BIK” oferowanych przez parabanki.

 

Pożyczka gotówkowa do domu - Płock

Eden Finance to wyspecjalizowana placówka pożyczkowa posiadająca Certyfikat Rzetelna Firma świadczący o solidności i wypłacalności firmy. Na politykę działania naszej firmy składa się: odpowiednia dla Twoich możliwości wysokość raty i bezpiecznie dostarczona gotówka do domu w mieście Płock lub innej okolicznej miejscowości.

 

Nie musisz się martwić, że rata wzrośnie a Twoja pożyczka gotówkowa przewyższy twoje możliwości finansowe gdyż sam decydujesz o ilości rat : spłaty zadłużenia możesz dokonać okresach 35, 44 i 52 tygodni. Realne koszty pożyczki to zawsze suma pieniędzy, które chcesz dostać i oprocentowanie, które kwotowo jest ustalone w umowie.

 pożyczka gotówkowa bez bik płock

Pożyczki Płock

W ponad 120 tysięcznym mieście jakim jest Płock wiele osób z różnych przyczyn ma problemy finansowe. Na szczęście pożyczka na dowód może być szybka i prosta. W naszej firmie formalności ograniczyliśmy do minimum, a umowy są jasno i przejrzyście skonstruowane dzięki czemu nie narażają się Państwo na ukryte koszty.

Równie istotne jest to, że składając wniosek nie trzeba wskazywać celu na jaki potrzebujesz gotówki, nie trzeba mieć konta bankowego ani ponosić kosztów dojazdu do placówki. Jeżeli nie jesteś zmotoryzowany pożyczka w domu w mieście Płock oszczędzi Ci czasu, bo zarówno w celu podpisania umowy jak i po kolejne raty  w uzgodnionym terminie przedstawiciel Eden Finance pojawi się w Twoim domu.

Dlaczego pożyczka ekspresowa od Eden Finance?

pożyczka na dowód

wystarczy
dowód
osobisty

szybka dostawa gotówki

gotówka
w jeden
dzień

zaufana i pewna firma

zaufanie
tysięcy
klientów

bezpieczna pożyczka

bezpieczeństwo

 niska rata przy pożyczce gotówkowej

rata
niższa
niż myślisz

nagrody za pożyczki

pożyczaj
gotówkę
i odbieraj
nagrody

Korzystanie z pożyczki gotówkowej nie musi obciążać Twojego budżetu domowego, zapoznaj się z naszymi poradami: Jak bezpiecznie wziąć pożyczkę gotówkowa?

© 2012-2016 Eden Finance Spółka z o.o.,wpisana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000161801,
zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 524-275-44-78.