pożyczki ekspresowe Eden Finance kontakt telefoniczny kontakt z nami Pożyczka od Eden Finance klienci Eden Finance

OFERTA

Eden Finance to firma której doświadczona kadra ciągle monitoruje rynek usług finansowych i preferencje Klientów. Oferuje kredyty konsumenckie (ekspresowe pożyczki gotówkowe udzielane w domu klienta, które z powodzeniem mogą być alternatywą dla pożyczki chwilówki tak popularnej u firm oferujących pożyczki ekspresowe)

 

Pożyczki gotówkowe w domu

Projektując ofertę postaraliśmy się o to, by szybkie pożyczki w domu klienta były dostosowane do jego możliwości finansowych, a umowa była zrozumiała. Pożyczki z obsługą domową oferowane przez Eden Finance są bezpieczne i dyskretne, oferta tzw. „pożyczki do domu” jest przedstawiana przez naszego mobilnego doradcę klienta, który odpowie na Państwa pytania i dostosuje harmonogram spłat do Państwa możliwości finansowych.

Nasza oferta pożyczek gotówkowych obejmuje następujące miasta:

Warszawa, Łódź, Radom, Siedlce, Płock, Ciechanów, Wołomin, Przasnysz, Ząbki, Nowy Dwór Mazowiecki i wiele innych miejscowości. Wszystkie miasta, w których udzielamy pożyczek znajdziecie Państwo na tej stronie: Obszar działania

 

Pożyczka gotówkowa z obsługą doradcy w domu

Jest to bardzo wygodna forma uzyskania gotówki, wszystkie formalności załatwiane są u Klienta w domu  takie jak: wypełnienie wniosku o pożyczkę, podpisanie umowy, wypłata pieniędzy, jak i późniejsze spłaty rat - dzięki temu  Klient bez wychodzenia z domu uzyskuje kompleksową obsługę. Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są w ciągu 15 minut, w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej następuje wypłata gotówki. W tym wariancie udzielamy pożyczek gotówkowych od 600 zł do 5000 zł w trzech dogodnych terminach spłat – 35, 44 i 52 tygodnie.

Pożyczki w domu klienta to wygodny sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki, a także dyskrecja i bezpieczeństwo dla pożyczkobiorcy. Pożyczka na dowód do domu klienta jest udzielana przez agenta terenowego Eden Finance, który w zrozumiały sposób wytłumaczy Państwu wszystkie szczegóły dotyczące udzielanej pożyczki gotówkowej.

 

Zastanawiacie się Państwo jak uzyskać ekspresową pożyczkę gotówkową?

3 KROKI W CELU UZYSKANIA POŻYCZKI DO DOMU

1. Skontaktuj się z nami

2. Spotkaj się z naszym doradcą

3. Podpisz umowę i weź gotówkę

 

 Oferta pożyczek gotówkowych udzielanych w domu klienta – Eden Finance

 

Pożyczka do domu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i dyskrecję. W celu skorzystania z oferty pożyczki gotówkowej do domu zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią.

 
 

Maksymalna rzeczywista stopa oprocentowania pożyczki (RRSO) wynosi 689%

Dlaczego pożyczka ekspresowa od Eden Finance?

pożyczka na dowód

wystarczy
dowód
osobisty

szybka dostawa gotówki

gotówka
w jeden
dzień

zaufana i pewna firma

zaufanie
tysięcy
klientów

bezpieczna pożyczka

bezpieczeństwo

 niska rata przy pożyczce gotówkowej

rata
niższa
niż myślisz

nagrody za pożyczki

pożyczaj
gotówkę
i odbieraj
nagrody

Korzystanie z pożyczki gotówkowej nie musi obciążać Twojego budżetu domowego, zapoznaj się z naszymi poradami: Jak bezpiecznie wziąć pożyczkę gotówkowa?

© 2012-2016 Eden Finance Spółka z o.o.,wpisana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000161801,
zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 524-275-44-78.